Рейтинг@Mail.ru

Скачивайте наши приложения

лівостороння сенсоневральна глухота(роди чи кесарів)???

Dodia_193850

лівостороння сенсоневральна глухота(роди чи кесарів)???

Сообщение Dodia_193850 » Сб ноя 29, 2014 16:45

Доброго дня! в 6років мені поставили діагноз лівостороння сенсоневральна глухота. слух втратила раніше приблизно в 5 років. до 18 років мене вела сурдолог Кислощук Т.А. (в дитячій Вінницькій обл.лікарні). коли я переходила з дитячої в "дорослу"поліклініку, вона сказала мені запамятай народжувати лише через кесарів,ну я тоді ще була зовсім мала,чи молода і на це не звернула уваги нічього не розпитала...і тут пройшло 7 років(мені зараз 25р)і я готуюсь стати мамою :) у мене зараз 27 неділь :) я не знаю що мені робити...коли я ставала на облік,була я у лікаря ЛОРа,сказала їй про свій діагноз,її він не здивував вона мені підписала обхідний і на вихід...я ж її кажу що мені колись казали народжувати через кесарів (у неї округлились очі)вона мені нічього не сказала(що таке є, або запротестувала) і відправила в ЛОРінститут в м.Києві на Зоологічній...В інституті...лікарь до якого мене направили-направив мене до іншого лікаря,інший лікарь однозначного не сказав нічього(але вона більше вела до того що з поганим зором не можна точно народжувати,а якщо у тебе буде нормальна вагітність то народжувати треба самій)щось записала незрозуміле вкарточці і я повернулась до лікарки до якої мене направляли...і вже ця лікарка мені написала висновок,що народжувати потрібно без потуг(тобто кесарів або щипці),потім я підписувала цей висновок у головного лікаря,а він чи то не дочитавши...чи що...сказав мені от і правильно...потрібно самій народжувати,бо від анастезіїї може бути гірше???от я тепер нічього не розумію...як народжувати...по факту є довідка в якій написано що "роди без потуг"а з іншої сторони,я так і не зрозуміла лікарів....ще хочю сказати ,що я боюсь кесаревого роз-ну,боюсь за здоровя дитини і своє також,хочеться самій народити,вагітність дякувати Богові проходить добре... що мені робити,куди звернутись,щоб отримати остаточну відповідь????

AnnaMi
модератор
Благодарил (а): 24 раза

Сообщение AnnaMi » Сб ноя 29, 2014 20:01

Dodia, язык общения на форуме доктора Комаровского - русский. Пожалуйста, озвучьте свой вопрос на русском языке.

Модератор.

Вернуться в «Роды, роддом, здоровье мамы после родов и в период ГВ»